Urząd Miasta i Gminy w Górze

SP3: Akcja #sadziMY 2022

Uczniowie klas młodszych Szkoły Podstawowej nr 3 w Górze po raz kolejny wzięli udział w ogólnopolskiej akcji sadzenia drzew. W naszym mieście jej przebiegiem zajęło się Nadleśnictwo Góra Śląska. To za sprawą pracownika tej instytucji uczniowie przypomnieli sobie wiadomości dotyczące różnych drzew – ich wygląd oraz informacje związane z tempem wzrostu. Pracownicy nadleśnictwa wręczyli uczniom sadzonki drzew iglastych, które zostaną posadzone na terenie szkolnym.

Galeria zdjęć

SP3: Akcja #sadziMY 2022 16 SP3: Akcja #sadziMY 2022 15 SP3: Akcja #sadziMY 2022 14 SP3: Akcja #sadziMY 2022 13 SP3: Akcja #sadziMY 2022 12 SP3: Akcja #sadziMY 2022 11 SP3: Akcja #sadziMY 2022 10 SP3: Akcja #sadziMY 2022 9 SP3: Akcja #sadziMY 2022 8 SP3: Akcja #sadziMY 2022 7 SP3: Akcja #sadziMY 2022 6 SP3: Akcja #sadziMY 2022 5 SP3: Akcja #sadziMY 2022 4 SP3: Akcja #sadziMY 2022 3 SP3: Akcja #sadziMY 2022 2 SP3: Akcja #sadziMY 2022 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności