Urząd Miasta i Gminy w Górze

SP3: Ekologiczny wieczór bajek

Uczniowie klas pierwszych Szkoły Podstawowe nr 3 w Górze wzięli udział w organizowanym specjalnie dla nich Wieczorze bajek. Działanie to stało się już tradycją naszej szkoły i jest organizowane rok rocznie przez opiekunki SKO. W imprezie udział wzięli dyrektor szkoły p. Mariola Szurynowska, wicedyrektor szkoły p. Anita Heinze-Kasprzak oraz dyrektor Banku PKO p. Zbigniew Woźniak. To właśnie wymienieni goście czytając przygotowaną bajkę wprowadzili dzieci w świat ekologii. Podczas spotkania dużo uwagi poświęcono też oszczędzaniu wody, energii, papieru i innych surowców. Zajęcia prowadzone były w formie zabawowej. Uczniowie mogli pogimnastykować się, pośpiewać i wspólnie pośmiać. Kolejną częścią programu było wspólne spożycie zamówionej przez wychowawców pizzy. Pierwszoklasiści otrzymali też kolorowanki tematyczne, które obrazowały omawiane zagadnienia. Dziękujemy naszym gościom za poświęcony czas, wychowawcom klas pierwszych za doskonałą zabawę, a przede wszystkim dzieciom, które aktywnie uczestniczyły w spotkaniu.

Galeria zdjęć

SP3: Ekologiczny wieczór bajek 24 SP3: Ekologiczny wieczór bajek 23 SP3: Ekologiczny wieczór bajek 22 SP3: Ekologiczny wieczór bajek 21 SP3: Ekologiczny wieczór bajek 20 SP3: Ekologiczny wieczór bajek 19 SP3: Ekologiczny wieczór bajek 18 SP3: Ekologiczny wieczór bajek 17 SP3: Ekologiczny wieczór bajek 16 SP3: Ekologiczny wieczór bajek 15 SP3: Ekologiczny wieczór bajek 14 SP3: Ekologiczny wieczór bajek 13 SP3: Ekologiczny wieczór bajek 12 SP3: Ekologiczny wieczór bajek 11 SP3: Ekologiczny wieczór bajek 10 SP3: Ekologiczny wieczór bajek 9 SP3: Ekologiczny wieczór bajek 8 SP3: Ekologiczny wieczór bajek 7 SP3: Ekologiczny wieczór bajek 6 SP3: Ekologiczny wieczór bajek 5 SP3: Ekologiczny wieczór bajek 4 SP3: Ekologiczny wieczór bajek 3 SP3: Ekologiczny wieczór bajek 2 SP3: Ekologiczny wieczór bajek 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności