Spotkanie organizacyjne – Dożynki Gminne 2026
W związku przygotowywaniami do organizacji dożynek gminnych w dniu dzisiejszym odbyło się spotkanie robocze w terenie, w którym udział wzięli: Burmistrz Góry Tadeusz Juska, Sekretarz Miasta i Gminy Góra Tadeusz Otto, Naczelnik Wydziału Oświaty Kultury i Sportu Izabela Baranowska, Naczelnik Wydziału Rozwoju i Komunikacji Społecznej Monika Łukowska, Dyrektor Domu Kultury w Górze Katarzyna Wiśniewska, Kierownik Działu Organizacyjnego Domu Kultury w Górze Małgorzata Kujawa oraz Sołtys Sołectwa Stara Góra Joanna Kowalczyk
Celem spotkania było omówienie szczegółów organizacyjnych, w tym lokalizacji poszczególnych elementów wydarzenia, logistyki oraz podziału zadań.
Tegoroczne Dożynki Gminne odbędą się 22 sierpnia w Starej Górze. Zapraszamy na dzień pełen radości, muzyki i tradycji!
