Spotkanie regionalnych samorządowców
Burmistrz Góry Tadeusz Juska uczestniczył dziś w spotkaniu regionalnych samorządowców, którego inicjatorem był Prezydent Leszna Grzegorz Rusiecki.
W rozmowach wzięli udział także: Jerzy Kulak – Burmistrz Miasta Gostyń, Konrad Antkowiak – Burmistrz Miasta i Gminy Wschowa, Sławomir Kaczmarek – Burmistrz Miasta Kościana.
Podczas spotkania poruszono najważniejsze tematy dotyczące pracy samorządów, problemów, z którymi się zmagają oraz możliwości wspólnego wypracowania skutecznych rozwiązań. Prezydent Leszna podkreślił także znaczenie współpracy między sąsiadującymi samorządami.
