Urząd Miasta i Gminy w Górze

Spotkanie regionalnych samorządowców

Burmistrz Góry Tadeusz Juska uczestniczył dziś w spotkaniu regionalnych samorządowców, którego inicjatorem był Prezydent Leszna Grzegorz Rusiecki.

W rozmowach wzięli udział także: Jerzy Kulak – Burmistrz Miasta Gostyń, Konrad Antkowiak – Burmistrz Miasta i Gminy Wschowa, Sławomir Kaczmarek – Burmistrz Miasta Kościana.

Podczas spotkania poruszono najważniejsze tematy dotyczące pracy samorządów, problemów, z którymi się zmagają oraz możliwości wspólnego wypracowania skutecznych rozwiązań. Prezydent Leszna podkreślił także znaczenie współpracy między sąsiadującymi samorządami.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Następny

Pozostałe
aktualności