Urząd Miasta i Gminy w Górze

Spotkanie z Posłem na Sejm RP Michałem Jarosem

Burmistrz Góry Irena Krzyszkiewicz gościła dziś w Urzędzie Miasta i Gminy w Górze Posła na Sejm RP Michała Jarosa. W spotkaniu udział wzięli także: Starosta Górowski Urszula Szmydyńska, Wicestarosta Górowski Andrzej Rogala, Burmistrz Wąsosza Paweł Niedźwiedź, Przewodniczący Rady Powiatu Górowskiego Ryszard Wawer oraz Zastępca Burmistrza Góry Magdalena Głuszko.

Podczas spotkania omawiano najważniejsze sprawy związane z funkcjonowaniem samorządu, działalnością inwestycyjną, czy kierunkami rozwoju gmin i powiatu.

Galeria zdjęć

Spotkanie z Posłem na Sejm RP Michałem Jarosem 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności