Urząd Miasta i Gminy w Górze

Spotkanie z samorządowcami

Burmistrz Góry Tadeusz Juska oraz Zastępca Burmistrza Góry Piotr Iskra wzięli udział w pierwszym spotkaniu z samorządowcami z Gostynia, Kościana, Leszna, Rawicza i Wschowy. Włodarze gmin rozmawiali o współpracy w zakresie edukacji, realizacji inwestycji oraz pozyskiwaniu środków zewnętrznych.

Prezydent oraz burmistrzowie ustalili, że spotkania, które są znakomitą okazją do dzielenia się wiedzą będą kontynuowane w przyszłości.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności