Urząd Miasta i Gminy w Górze

Sprzedaż węgla z przeznaczeniem dla gospodarstw domowych w ramach zakupu preferencyjnego

KOMUNIKAT BURMISTRZA GÓRY 

Szanowni Mieszkańcy!

Informuję, że od dnia 10 grudnia 2022 r. (sobota) rozpocznie się sprzedaż węgla z przeznaczeniem dla gospodarstw domowych w ramach zakupu preferencyjnego.

Węgiel, który trafi do sprzedaży pochodzi z polskich kopalni, m. in.: KWK Piast – Ziemowit, KWK ROW, KWK Wesoła.

Każda osoba, która złożyła wniosek o zakup preferencyjny węgla otrzyma z Urzędu Miasta i Gminy w Górze zwrotną informację o jego rozpatrzeniu W niniejszym piśmie zamieszczone zostaną wszelkie informacje związane z dalszą procedurą kupna i odbioru węgla.

Wnioski na zakup węgla rozpatrywane są wg kolejności ich złożenia.

Wszelkich płatności związanych z zakupem węgla proszę dokonywać dopiero po otrzymaniu pisma potwierdzającego pozytywne rozpatrzenie wniosku.

Przypominam, że miejscem odbioru węgla jest plac zlokalizowany na terenie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Górze przy ul. Poznańskiej 34.  Punkt czynny jest w godzinach:

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek, Piątek       7:00 – 14:00

Środa                                                      11:00 – 18:00

Sobota                                                     8:00 – 14:00

Dodatkowo informuję, że  

- jednorazowy odbiór węgla  (cała zakupiona ilość) odbywa się w Punkcie odbioru węgla w dniach: od poniedziałku do piątku;  
- odbiór węgla w partiach odbywa się w Punkcie odbioru węgla w soboty.

Workowanie węgla możliwe jest tylko w przypadku odbioru węgla w partiach.

                                                               BURMISTRZ GÓRY

                                                           (-) Irena Krzyszkiewicz

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności