Sprzedaż węgla z przeznaczeniem dla gospodarstw domowych w ramach zakupu preferencyjnego
KOMUNIKAT BURMISTRZA GÓRY
Szanowni Mieszkańcy!
Informuję, że od dnia 10 grudnia 2022 r. (sobota) rozpocznie się sprzedaż węgla z przeznaczeniem dla gospodarstw domowych w ramach zakupu preferencyjnego.
Węgiel, który trafi do sprzedaży pochodzi z polskich kopalni, m. in.: KWK Piast – Ziemowit, KWK ROW, KWK Wesoła.
Każda osoba, która złożyła wniosek o zakup preferencyjny węgla otrzyma z Urzędu Miasta i Gminy w Górze zwrotną informację o jego rozpatrzeniu W niniejszym piśmie zamieszczone zostaną wszelkie informacje związane z dalszą procedurą kupna i odbioru węgla.
Wnioski na zakup węgla rozpatrywane są wg kolejności ich złożenia.
Wszelkich płatności związanych z zakupem węgla proszę dokonywać dopiero po otrzymaniu pisma potwierdzającego pozytywne rozpatrzenie wniosku.
Przypominam, że miejscem odbioru węgla jest plac zlokalizowany na terenie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Górze przy ul. Poznańskiej 34. Punkt czynny jest w godzinach:
Poniedziałek, Wtorek, Czwartek, Piątek 7:00 – 14:00
Środa 11:00 – 18:00
Sobota 8:00 – 14:00
Dodatkowo informuję, że
- jednorazowy odbiór węgla (cała zakupiona ilość) odbywa się w Punkcie odbioru węgla w dniach: od poniedziałku do piątku;
- odbiór węgla w partiach odbywa się w Punkcie odbioru węgla w soboty.
Workowanie węgla możliwe jest tylko w przypadku odbioru węgla w partiach.
BURMISTRZ GÓRY
(-) Irena Krzyszkiewicz
