Sukces ZSPiP w Ślubowie
W dniu 28 września br. w Urzędzie Wojewódzkim we Wrocławiu Dyrektor ZSPiP w Ślubowie Anna Dokładańska i pani Joanna Kuśmierska odebrały przyznany nam przez kapitułę konkursową Certyfikat Szkoły Promującej Ekorozwój. Otrzymaliśmy także, jako jedyna szkoła w województwie dolnośląskim, specjalną nagrodę Dolnośląskiego Kuratora Oświaty za wyróżniającą działalność podejmowaną w ramach Dolnośląskiej Sieci Szkół Promujących Ekorozwój "Ziemia dla wszystkich". Jest to wielki zaszczyt i wyróżnienie.
Pani Dyrektor Anna Dokładańska serdecznie podziękowała za wyróżnienie i pogratulowała tegorocznym zwycięzcom konkursu, którzy zdobyli tytuł Lidera Edukacji Ekologicznej. Wspomniała również, że nasza placówka już dwukrotnie, w roku 2017 i 2019, zdobyła tytuł Lidera Edukacji Ekologicznej na Dolnym Śląsku. I nadal kontynuuje proekologiczną działalność, zapoczątkowaną przez panią Bożenę Gawlicz - byłą dyrektor i nauczycielkę biologii i przyrody w szkole w Ślubowie oraz panią Justynę Plewa i panią Joannę Kuśmierską.
Dziękujemy Panu Kuratorowi za wspaniały, nowoczesny, elektroniczny mikroskop, który wzbogacił bazę dydaktyczną szkoły i uatrakcyjni zajęcia przyrodnicze.
