Urząd Miasta i Gminy w Górze

Sukces ZSPiP w Ślubowie

W dniu 28 września br. w Urzędzie Wojewódzkim we Wrocławiu Dyrektor ZSPiP w Ślubowie Anna Dokładańska i pani Joanna Kuśmierska odebrały przyznany nam przez kapitułę konkursową Certyfikat Szkoły Promującej Ekorozwój. Otrzymaliśmy także, jako jedyna szkoła w województwie dolnośląskim, specjalną nagrodę Dolnośląskiego Kuratora Oświaty za wyróżniającą działalność podejmowaną w ramach Dolnośląskiej Sieci Szkół Promujących Ekorozwój "Ziemia dla wszystkich". Jest to wielki zaszczyt i wyróżnienie.
Pani Dyrektor Anna Dokładańska serdecznie podziękowała za wyróżnienie i pogratulowała tegorocznym zwycięzcom konkursu, którzy zdobyli tytuł Lidera Edukacji Ekologicznej. Wspomniała również, że nasza placówka już dwukrotnie, w roku 2017 i 2019, zdobyła tytuł Lidera Edukacji Ekologicznej na Dolnym Śląsku. I nadal kontynuuje proekologiczną działalność, zapoczątkowaną przez panią Bożenę Gawlicz - byłą dyrektor i nauczycielkę biologii i przyrody w szkole w Ślubowie oraz panią Justynę Plewa i panią Joannę Kuśmierską.
Dziękujemy Panu Kuratorowi za wspaniały, nowoczesny, elektroniczny mikroskop, który wzbogacił bazę dydaktyczną szkoły i uatrakcyjni zajęcia przyrodnicze.

Galeria zdjęć

Sukces ZSPiP w Ślubowie 10 Sukces ZSPiP w Ślubowie 9 Sukces ZSPiP w Ślubowie 8 Sukces ZSPiP w Ślubowie 7 Sukces ZSPiP w Ślubowie 6 Sukces ZSPiP w Ślubowie 5 Sukces ZSPiP w Ślubowie 4 Sukces ZSPiP w Ślubowie 3 Sukces ZSPiP w Ślubowie 2 Sukces ZSPiP w Ślubowie 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności