Urząd Miasta i Gminy w Górze

Świetny występ piłkarek SP1

W Legnicy odbyły się Finały Strefy Legnickiej Igrzysk Dzieci oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej dziewcząt. Nasze zawodniczki po raz kolejny pokazały ogromne zaangażowanie, waleczność i sportowego ducha! Największy sukces odniosły młodsze zawodniczki, które były niepokonane podczas turnieju finałowego. Dziewczęta pewnie sięgnęły po I miejsce i tym samym wywalczyły awans do finału wojewódzkiego!

Skład drużyny młodszych dziewcząt: Wiktoria Rybczyńska, Magdalena Szynkaruk, Melania Rawluk, Marcelina Majewska, Maja Opatkiewicz, Pola Krysiak, Lena Burdzilowska, Dominika Zielińska, Martyna Jodłowska, Marcelina Relich, Alicja Czyż.

Świetnie zaprezentowała się również drużyna dziewcząt rywalizująca w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej, która po ambitnej walce wywalczyła III miejsce. To ogromny sukces i efekt ciężkiej pracy całego zespołu. 

Skład drużyny starszych dziewcząt: Marcelina Dudzińska, Ewa Zdanowicz, Maja Lubas, Aleksandra Krupa, Julia Krupa, Małgorzata Kalecka, Amelia Gertner, Antonina Michalak, Laura Szylin, Maja Szymkowiak.

Dziękujemy wszystkim za wsparcie, doping oraz możliwość dalszej rywalizacji na tak wysokim poziomie.

Gratulacje należą się wszystkim zawodniczkom za walkę, determinację i godne reprezentowanie szkoły. Trzymamy mocno kciuki za kolejne etapy rozgrywek!

Treść: Natalia Chrzanowska

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności