Urząd Miasta i Gminy w Górze

Szkolenie dla psychologów i pedagogów szkolnych

Burmistrz Góry Irena Krzyszkiewicz dokonała dziś otwarcia szkolenia dla psychologów i pedagogów szkolnych, które odbywa się dziś w Urzędzie Miasta i Gminy w Górze. Tematem szkolenia jest „Przeciwdziałanie negatywnym skutkom spożywania alkoholu w społeczeństwie lokalnym, w szczególności wśród dzieci i młodzieży szkolnej”. Szkolenie prowadzi Pani Helena Strzałkowska.

Zakres szkolenia obejmuje następujące zagadnienia:

- Alkohol wśród dzieci i młodzieży szkolnej,

- Negatywne skutki picia alkoholu przez dzieci i młodzież szkolną,

- Przeciwdziałanie i zapobieganie alkoholizmowi,

- Współpraca instytucji w przeciwdziałaniu negatywnym skutkom spożywania alkoholu przez dzieci i młodzież szkolną,

- Praca z dziećmi i młodzieżą szkolną spożywającą alkohol,

- Uzależnienia behawioralne,

- Zachowania suicydalne wśród młodzieży.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności