Urząd Miasta i Gminy w Górze

Turniej Sportowo-Edukacyjny „Wygramy Zdrowie”

Dziś w Hali Sportowej Arkadia odbył się Turniej Sportowo-Edukacyjny „Wygramy Zdrowie” zorganizowany przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Górze. W wydarzeniu uczestniczył Zastępca Burmistrza Góry Krzysztof Olejarnik.

W turnieju rywalizowały drużyny piłkarskie szkół podstawowych powiatu górowskiego. Oprócz zaciętych rozgrywek sportowych dla uczestników zorganizowano punkty edukacyjne wystawione przez Komendę Powiatową Policji w Górze, Komendę Powiatową Straży Pożarnej w Górze, Nadleśnictwo Góra Śląska, Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną, PCDNiP-P w Górze oraz bank PKO BP w Górze.

Wydarzenie było doskonałą okazją do promowania zdrowego stylu życia, integracji młodzieży oraz rozwijania wiedzy na temat bezpieczeństwa i profilaktyki zdrowotnej.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności