Urząd Miasta i Gminy w Górze

Warsztaty pierwszej pomocy przedmedycznej w SP1

W Dniu Życzliwości,  tj. 21 listopada, uczniowie klas 4 a, b, c i d Szkoły Podstawowej nr 1 w Górze uczestniczyli w warsztatach pierwszej pomocy przedmedycznej.

Uczniowie zostali przeszkoleni przez ratownika WOPR Łukasza Sajdaka, w asyście syna Macieja. Zajęcia przyniosły zamierzony cel. Ponad 72 uczniów miało możliwość wyćwiczenia poprawnego wykonywania resuscytacji krążeniowo- oddechowej.

Prowadzący, w podzięce za przekazanie tej cennej umiejętności, otrzymali piernikowe anioły, wykonane w #laboratoriumprzyszlosci pod czujnym okiem mamy Moniki.

Opiekun Szkolnego Klubu Wolontariatu: Jolanta Łukasiak

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności