Urząd Miasta i Gminy w Górze

XII Mistrzostw Góry w Badmintonie

Górowskie Stowarzyszenie Badmintona "Smecz", Urząd Miasta i Gminy w Górze oraz Osrodek Kultury Fizycznej w Górze zapraszają na XII Mistrzostwa Góry w Badmintonie, które odbędą się 29.10.2022 (sobota) od godz. 9.00 w hali sportowej "Olimpia" przy ulicy Zielona 7, (hala sportowa SP 3) w Górze.

Zawody rozgrywane są w rodzajach i kategoriach:
- gra pojedyncza kat. OPEN (mogą także grać zawodnicy z aktywnymi licencjami)
- gra pojedyncza Amator (organizator dopuszcza możliwość gry w tej kategorii osób niepełnosprawnych - zawodników parabadmintona z klas sportowych SL3, SL4, SU5, SS6, również z aktywną licencją, mecze z udziałem zawodników z klasą sportowej SL3 będą rozgrywane na zasadach obowiązujących w tej klasie.
- gra pojedyncza pow. 40 lat (zawodnicy, którzy w roku 2022 kończą 40 lat lub starsi) 
- gra pojedyncza pow. 50 lat (zawodnicy, którzy w roku 2022 kończą 50 lat lub starsi)
- gra pojedyncza kobiet OPEN
- gra mieszana OPEN
- gra podwójna OPEN
- gra podwójna Amator,

Zgłoszenia na e-mail:
- sędziego głównego: leszekrorat@gmail.com
z kopią do:
- smecz.gora@gmail.com 
do dnia 26.10.2022 (środa) do godz. 23.59.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności