Urząd Miasta i Gminy w Górze

XIII ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA w Szkole Podstawowej nr 1

Przypomnijmy, od lutego 2023 roku, w ramach innowacji pedagogicznych o charakterze metodycznym, realizowany jest projekt „Tabliczka mnożenia- królową liczenia”. Autorami a zarazem wdrażającymi innowację są nauczycielki matematyki p. Aneta Hanusiak i p. Agnieszka Niedźwiedzka. Głównym celem projektu jest doskonalenie aktywnego posługiwania się tabliczką mnożenia i wyposażenie uczniów w umiejętność wykorzystania wiedzy matematycznej w praktyce.. W ramach innowacji zrealizowano już szereg działań:

- zebranie funduszy na wykonanie naklejek na schody,

- przeprowadzenie konkurów plastycznych i matematycznych,

- przeprowadzenie konkursu dla rodziców „Młodsi sprawdzają czy starsi tabliczkę mnożenia znają”.

Dnia 17 listopada w ramach tego projektu obchodzono w szkole XIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Wcześniej, w październiku nasza szkoła została przyjęta do grona Organizatorów Lokalnych Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia 2023. Tym samym otrzymaliśmy licencję organizatora. Przyznany numer licencji to 4857/2023. Chętni uczniowie przystąpili do pisemnego testu i najlepsi z nich otrzymali certyfikaty EKSPERTA TABLICZKI MNOŻENIA

 

M. Stolarczyk

Galeria zdjęć

Zdjecie1 Zdjecie2 Zdjecie3 Zdjecie4 Zdjecie5 Zdjecie6 Zdjecie7 Zdjecie8 Zdjecie9 Zdjecie10 Zdjecie11
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności