Urząd Miasta i Gminy w Górze

XLIII sesja Rady Miejskiej Góry

W sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Górze odbyła się dziś XLIII sesja Rady Miejskiej Góry. Udział w posiedzeniu wzięła Burmistrz Góry Irena Krzyszkiewicz, Zastępca Burmistrza Góry Magdalena Głuszko, Skarbnik Miasta i Gminy Góra Marek Balowski, Sekretarz Miasta i Gminy Góra Tadeusz Otto, a także Naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu Izabela Baranowska i Naczelnik Wydziału Planowania i Realizacji Inwestycji Piotr Głowacki.

Po odsłuchaniu hejnału Góry radni przystąpili do realizacji porządku obrad. Podczas posiedzenia radni podjęli następujące uchwały: zmieniającą uchwałę w sprawie ustalenia regulaminu określającego wysokość dodatków i innych składników wynagrodzenia nauczycieli oraz szczegółowych warunków ich przyznawania w szkołach i przedszkolach prowadzonych przez Gminę Góra; zmieniającą uchwałę budżetową Gminy Góra na rok 2022.

Po wyczerpaniu porządku obrad, posiedzenie zakończono.

Galeria zdjęć

DSC_0876 DSC_0894 DSC_0896 DSC_0901 DSC_0902 DSC_0903 DSC_0909 DSC_0910 DSC_0911 DSC_0912 DSC_0913 DSC_0914
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności