Urząd Miasta i Gminy w Górze

XLVIII sesja Rady Miejskiej Góry

W sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Górze odbyła się dziś XLVIII sesja Rady Miejskiej Góry, w której udział wzięło 12 radnych. Obradom przewodził Przewodniczący Rady Miejskiej Góry Arkadiusz Szuper. W posiedzeniu udział wzięli także: Burmistrz Góry Irena Krzyszkiewicz, Zastępca Burmistrza Góry Magdalena Głuszko, Skarbnik Miasta i Gminy Góra Marek Balowski, Sekretarz Miasta i Gminy Góra Tadeusz Otto oraz Naczelnik Wydziału Planowania i Realizacji Inwestycji Piotr Głowacki.

Po otwarciu obrad i wysłuchaniu hejnału Góry, radni przystąpili do realizacji porządku obrad. Podczas sesji podjęto następujące uchwały: zmieniającą uchwałę budżetową Gminy Góra na rok 2022; zmieniającą uchwałę w sprawie udzielenia pomocy rzeczowej dla Województwa Dolnośląskiego; zmieniającą wieloletnią prognozę finansową Gminy Góra.

Po wyczerpaniu porządku obrad, posiedzenie zakończono.a

Galeria zdjęć

Sesja 10 Sesja 9 Sesja 8 Sesja 7 Sesja 6 Sesja 5 Sesja 4 Sesja 3 Sesja 2 Sesja 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności