XLVIII sesja Rady Miejskiej Góry
W sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Górze odbyła się dziś XLVIII sesja Rady Miejskiej Góry, w której udział wzięło 12 radnych. Obradom przewodził Przewodniczący Rady Miejskiej Góry Arkadiusz Szuper. W posiedzeniu udział wzięli także: Burmistrz Góry Irena Krzyszkiewicz, Zastępca Burmistrza Góry Magdalena Głuszko, Skarbnik Miasta i Gminy Góra Marek Balowski, Sekretarz Miasta i Gminy Góra Tadeusz Otto oraz Naczelnik Wydziału Planowania i Realizacji Inwestycji Piotr Głowacki.
Po otwarciu obrad i wysłuchaniu hejnału Góry, radni przystąpili do realizacji porządku obrad. Podczas sesji podjęto następujące uchwały: zmieniającą uchwałę budżetową Gminy Góra na rok 2022; zmieniającą uchwałę w sprawie udzielenia pomocy rzeczowej dla Województwa Dolnośląskiego; zmieniającą wieloletnią prognozę finansową Gminy Góra.
Po wyczerpaniu porządku obrad, posiedzenie zakończono.a
