Urząd Miasta i Gminy w Górze

XVII sesja Rady Miejskiej Góry

Dziś w sali narad Urzędu Miasta i Gminy Góra odbyła się XVII sesja Rady Miejskiej Góry, zwołana w trybie nadzwyczajnym, na wniosek Burmistrza. Sesję prowadził Przewodniczący Rady Miejskiej Góry Maciej Liśkiewicz. W posiedzeniu udział wzięli: Burmistrz Góry Tadeusz Juska, Zastępca Burmistrza Góry Piotr Iskra, Skarbnik Miasta i Gminy Marek Balowski, Naczelnicy Wydziałów: Planowania i Realizacji Inwestycji - Piotr Głowacki; Oświaty, Kultury i Sportu – Izabela Baranowska; Gospodarki Mieszkaniowej – Jolanta Strzeczkowska oraz podinspektor ds. zarządzania kryzysowego UMiG Paweł Joncel.

Porządek obrad wyglądał następująco: Otwarcie, Uchwała zmieniająca uchwałę budżetową Gminy Góra na rok 2025, Uchwała w sprawie udzielenia pomocy rzeczowej dla Województwa Dolnośląskiego na zadanie pn. „Budowa ścieżki rowerowo-pieszej Stara Góra – Rogów Górowski – Osetno”, Uchwała w sprawie budżetu obywatelskiego Gminy Góra.

Wszystkie uchwały zostały przyjęte jednogłośnie.

Na tym obrady zakończono.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności