„ Z Jedynką w trasę”- podsumowanie
Za nami 3. edycja gry miejskiej o nazwie „ Z Jedynką w trasę”. Impreza ta na stałe znalazła swoje miejsce w naszym szkolnym kalendarzu imprez. Z roku na rok przyciąga coraz większą liczbę uczestników, co oczywiście, najbardziej cieszy Panią Katarzynę Kaźmierczak- pomysłodawczynię gry, która wraz ze swoją grupą czuwa nad organizacją i sprawnym przebiegiem zabawy. Tegoroczna edycja przyciągnęła 181 uczestników: 107 uczniów i 73 osoby w kategorii rodzinnej oraz sporą grupę kibiców.
Wyniki gry miejskiej przedstawiają się następująco:
TRASA UCZNIOWSKA:
1. WIEWIÓRY
2. DESKA
3. DAWID
4. NIEUCHWYTNE
5. KUCE Z BRONXU
6. JEREMIASZ
7. WOJOWNICY
8. TIGER
9. TYGRYSKI
TRASA RODZINNA:
1. SZYBCIOCHY
2. ŻULISIE
3. JEM
4. FATALNA DWÓJKA
5. ŁOBUZY ROWEROWE
6. SZYBCY I WŚCIEKLI
7. TADEK I MARCEL
8. BIENERCIKI
9. ŻABKI – RZABKI
( pisownia oryginalna)
Organizatorzy zabawy składają podziękowania:
- Państwu Katarzynie i Łukaszowi Matyńkom - za przygotowanie i wykonanie medali dla wszystkich uczestników
- Panu Michałowi Górnickiemu za zakup medali
- Rodzicom ucznia 6 c ( chcą pozostać anonimowi) za zakup nagród specjalnych
Słowa podziękowania kierujemy do przyjaciół szkoły, którzy wyrazili zgodę na ustawienie perforatorów na swoich posesjach oraz za opiekę nad sprzętem a są to:
- Pan J. Kozakiewicz,
- Państwo Krukowie
- Państwo Całujkowie
- Państwo Szuperowie
- Państwo Szczepańscy
- Państwo Bazylewiczowie
- Państwo Mielcarkowie
- Państwo Myszorkowie
- Państwo Robińscy
- Państwo Stankiewiczowie
- Państwo Chociajowie
- Pani Ewa Nowak
- Państwo Sieczka
- Państwo Matyńkowie
Dziękujemy pozostałym sponsorom za ufundowanie upominków dla uczestników:
PKO, PGNiG, Fundacja im. E. Machniewicza, Starostwo Powiatowe, Runoland
