Urząd Miasta i Gminy w Górze

Zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego

Szanowni Mieszkańcy,

uprzejmie informujemy, że na terenie gminy Góra przeprowadzona zostanie zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. W ramach akcji istnieje możliwość bezpłatnego odbioru elektroodpadów z Państwa posesji, również z miejsc trudnodostępnych, takich jak piwnice, strychy czy garaże - oferujemy pełną pomoc w wyniesieniu sprzętu. 

Zgłoszenia można dokonać:

- telefonicznie, pod numerem podanym na plakacie,

- przez formularz zgłoszeniowy - http://www.ageko.pl/zamow-odbior/?z=domu

Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktujemy się z Państwem indywidualnie w celu ustalenia terminu odbioru.

Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 24 listopada 2025r.

Zachęcamy do udziału.

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności