Zmarł Adam Górny
Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Ś.P. Adama Górnego

wieloletniego Prezesa Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej DEMI w Górze
Radnego Rady Narodowej Miasta i Gminy w Górze,
a w latach 2009-2010 Radnego Gminy Góra.
W naszej pamięci pozostanie jako człowiek życzliwy,
prawdziwy społecznik zaangażowany w sprawy lokalne,
otwarty na pomoc i współpracę.
Rodzinie i bliskim zmarłego składamy wyrazy współczucia,
łącząc się w bólu i smutku.
| Przewodniczący Rady Miejskiej Góry Arkadiusz Szuper | Burmistrz Góry |
