Urząd Miasta i Gminy w Górze

Odeszła Nasza koleżanka Aleksandra Buchar

Z ogromnym smutkiem i żalem przyjęliśmy informację o tragicznej  śmierci Naszej koleżanki Aleksandry Buchar. Słowa nie są w stanie wyrazić całego naszego smutku po stracie tak wyjątkowej osoby. W Urzędzie dzieliliśmy nie tylko obowiązki zawodowe, ale także wspólne chwile, śmiechy i wyzwania. Ola była nie tylko wspaniałą urzędniczką, ale również wspaniałą przyjaciółką, zawsze gotową służyć pomocą i wsparciem.

Jej odejście pozostawiło w naszych sercach ogromną pustkę. Ola była nie tylko profesjonalistką, ale także osobą o wielkim sercu, zawsze gotową wspierać innych i rozświetlać nasze dni swoim uśmiechem.

Ola doświadczenie zdobywała w Urzędzie Miasta i Gminy Wschowa. W Naszym Urzędzie zajmowała się sprawami meldunkowymi oraz ewidencją ludności.

W tych trudnych chwilach pragniemy wyrazić nasze głębokie współczucie całej Rodzinie oraz znajomym. Niech wspomnienia o Oli będą dla wszystkich źródłem siły i inspiracji.

Ola pozostanie w naszych sercach na zawsze.

 

Czarna_Biała_Żółta_Uczczenie_Pamięci_Pogrzeb_Kartka_Pozioma 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności