Spotkanie z Jubilatami 50-lecia pożycia małżeńskiego
W dniu 31 maja br. w sali narad Urzędu Miasta i Gminy w Górze odbyło się spotkanie z małżeństwami, które w 2021 r. obchodziły Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego. W spotkaniu udział wzięło 8 małżeństw, świętujących Jubileusz 50-lecia zawarcia związku małżeńskiego:
- Urszula i Edward Alberscy,
- Elżbieta i Edward Ciszewscy,
- Elżbieta i Józef Jankowscy,
- Janina i Józef Karpińscy,
- Krystyna i Zbigniew Miszkiewicz,
- Maria i Jan Muszyńscy,
- Zofia i Tadeusz Stasiczak,
- Irena i Paweł Rudź.
W uroczystości udział wzięli również: Burmistrz Góry Irena Krzyszkiewicz, Starosta Górowski Urszula Szmydyńska, Zastępca Burmistrza Góry Magdalena Głuszko, Przewodniczący Rady Powiatu Górowskiego Ryszard Wawer, Przewodniczący Rady Miejskiej Góry Arkadiusz Szuper, Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Górze Agnieszka Gniecka oraz Zastępca Kierownika USC Wioleta Stupnicka-Cencora.
Burmistrz Góry Irena Krzyszkiewicz wszystkim Jubilatom złożyła gratulacje oraz najserdeczniejsze życzenia z tego wyjątkowego święta. Burmistrz Góry wręczyła Medale „Za długoletnie pożycie małżeńskie”, nadane decyzją Prezydenta RP Andrzeja Dudy. Burmistrz Góry i Starosta Górowski na ręce Jubilatów złożyli bukiety czerwonych róż oraz upominki.
Miłym akcentem był jubileuszowy tort oraz wspólny toast. Za piękną oprawę muzyczną zadbał Dom Kultury w Górze wraz z sekcją wokalną.
