XLVII sesja Rady Miejskiej Góry
W sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Górze odbyła się dziś XLVII sesja Rady Miejskiej Góry. W obradach uczestniczyło 13 radnych, obradom przewodził Przewodniczący Rady Miejskiej Arkadiusz Szuper. Udział w obradach wzięła Burmistrz Góry Irena Krzyszkiewicz, a także Zastępca Burmistrza Góry Magdalena Głuszko, Skarbnik Miasta i Gminy Marek Balowski, Sekretarz Miasta i Gminy Góra Tadeusz Otto oraz Naczelnik Wydziału Planowania i Realizacji Inwestycji Piotr Głowacki.
Po otwarciu posiedzenia i wysłuchaniu hejnału Góry radni przystąpili do realizacji porządku obrad. Podczas posiedzenia podjęto następujące uchwały: zmieniającą uchwałę budżetową Gminy Góra na rok 2022; zmieniającą uchwałę w sprawie udzielenia pomocy rzeczowej dla Powiatu Górowskiego; zmieniającą wieloletnią prognozę finansową Gminy Góra.
Po wyczerpaniu porządku obrad posiedzenie zakończono.

