Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego
W dniu 20 grudnia br. w sali narad Urzędu Miasta i Gminy w Górze odbyło się spotkanie z małżeństwami, które w 2022 r. obchodziły Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego. W spotkaniu udział wzięło 8 małżeństw, świętujących Jubileusz 50-lecia zawarcia związku małżeńskiego:
Lucja i Zdzisław Maryszczak,
Irena i Władysław Młyńscy,
Maria i Stefan Pazunczyn,
Irena i Józef Perońscy,
Krystyna i Andrzej Sapalscy,
Maria i Marian Sułek,
Alina i Henryk Wozińscy,
Jadwiga i Janusz Żywiccy
W uroczystości udział wzięli: Burmistrz Góry Irena Krzyszkiewicz, Starosta Górowski Urszula Szmydyńska, Zastępca Burmistrza Góry Magdalena Głuszko, Przewodniczący Rady Powiatu Górowskiego Ryszard Wawer, Przewodniczący Rady Miejskiej Góry Arkadiusz Szuper, Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Górze Agnieszka Gniecka oraz Zastępca Kierownika USC Wioleta Stupnicka-Cencora.
Burmistrz Góry Irena Krzyszkiewicz wszystkim Jubilatom złożyła gratulacje oraz najserdeczniejsze życzenia z tego wyjątkowego święta. Burmistrz Góry wręczyła Medale „Za długoletnie pożycie małżeńskie”, nadane decyzją Prezydenta RP Andrzeja Dudy, a także bukiety czerwonych róż oraz upominki.
Miłym akcentem był jubileuszowy tort oraz wspólny toast. Za piękną oprawę muzyczną zadbał Dom Kultury w Górze wraz z sekcją wokalną.
