Ślubowanie nauczycieli mianowanych
Burmistrz Góry Irena Krzyszkiewicz w obecności Zastępcy Burmistrza Góry Magdaleny Głuszko, Przewodniczącego Rady Miejskiej Góry Arkadiusza Szupera oraz Naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu Izabeli Baranowskiej spotkała się z nauczycielkami, które w dniu 5 grudnia br. zdały egzamin na stopień nauczyciela mianowanego. Do egzaminu przystąpiły dwie nauczycielki z terenu Gminy Góra: Ludwika Lapińska z Przedszkola Publicznego nr 1 im. Marii Konopnickiej i Joanna Klimpel z Zespołu Szkoła Podstawowe i Przedszkole im. św. Huberta w Czerninie.
Wszystkie Panie złożyły ślubowanie, którego rotę odczytała Naczelnik Izabela Baranowska. Burmistrz Góry Irena Krzyszkiewicz pogratulowała awansu na stopień nauczyciela mianowanego oraz wręczyła akty mianowania. Burmistrz Góry wspólnie z Przewodniczącym Rady Miejskiej Góry życzyli także kolejnych sukcesów i aktywnej działalności edukacyjnej.
