Urząd Miasta i Gminy w Górze

Szczęśliwego Nowego Roku!

Szanowni Państwo.

Już niebawem powitamy Nowy Rok, a wraz z nim nowe plany i marzenia.
Życzę więc Państwu, 
aby nadchodzący 2023 rok przyniósł jedynie to, co dobre!

By nie zabrakło zdrowia, powodów do radości oraz sukcesów – tych zawodowych i osobistych. Życzę także, realizacji wszystkich noworocznych postanowień i pomyślności w każdym dniu 2023 roku.

Szczęśliwego Nowego Roku!

Irena Krzyszkiewicz
Burmistrz Góry

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności