Urząd Miasta i Gminy w Górze

Wspólne posiedzenie Komisji stałych Rady Miejskiej Góry

W sali narad Urzędu Miasta i Gminy w Górze odbyło się dziś wspólne posiedzenie komisji stałych Rady Miejskiej Góry, któremu przewodniczył Przewodniczący Rady Miejskiej Góry Arkadiusz Szuper. W obradach prócz Radnych udział brali Burmistrz Góry Irena Krzyszkiewicz, Zastępca Burmistrza Magdalena Głuszko, Skarbnik Miasta i Gminy Marek Balowski oraz Sekretarz Miasta i Gminy Tadeusz Otto.

Tematem posiedzenia Komisji było rozpatrzenia sprawozdania finansowego wraz ze sprawozdaniem z wykonania budżetu Gminy Góra za rok 2022 oraz Raportu o stanie Gminy Góra za rok 2022.

Galeria zdjęć

fot2 DSC_2988 DSC_2989 DSC_3004 DSC_3005 DSC_3008 fot fot1 DSC_2995 DSC_2997 DSC_2999 fot3
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności