Wspólne posiedzenie Komisji stałych Rady Miejskiej Góry
W sali narad Urzędu Miasta i Gminy w Górze odbyło się dziś wspólne posiedzenie komisji stałych Rady Miejskiej Góry, któremu przewodniczył Przewodniczący Rady Miejskiej Góry Arkadiusz Szuper. W obradach prócz Radnych udział brali Burmistrz Góry Irena Krzyszkiewicz, Zastępca Burmistrza Magdalena Głuszko, Skarbnik Miasta i Gminy Marek Balowski oraz Sekretarz Miasta i Gminy Tadeusz Otto.
Tematem posiedzenia Komisji było rozpatrzenia sprawozdania finansowego wraz ze sprawozdaniem z wykonania budżetu Gminy Góra za rok 2022 oraz Raportu o stanie Gminy Góra za rok 2022.
