Urząd Miasta i Gminy w Górze

Biały Tydzień - zadbaj o swoje zdrowie!

Zapraszamy wszystkich mieszkańców gminy Góra do udziału w Białym Tygodniu - serii bezpłatnych badań profilaktycznych! 

W programie m.in.

  • badania krwi (D, B12, kwas foliowy);
  • diagnostyka słuchu;
  • konsultacje dietetyczne i fizjoterapeutyczne;
  • USG (piersi, prostaty, pęcherza);
  • badania dermatologiczne;
  • spirometria i badania dopplerowskie;
  • cytologia i mammografia;
  • badania pod kątem osteoporozy;
  • konsultacje specjalistyczne;

Informujemy, że z uwagi na bardzo duże zainteresowanie wydarzeniem oraz ograniczoną liczbą miejsc, jedna osoba będzie mogła skorzystać maksymalnie z 2 badań lub konsultacji. Dzięki temu większa liczba mieszkańców będzie mogła uczestniczyć w wydarzeniu.

Biały Tydzień to także zajęcia dla dzieci, młodzieży oraz nauczycieli z zakresu udzielania pierwszej pomocy z wykorzystaniem technologii wirtualnej rzeczywistości (VR).

4 maja pod Centrum Medycznym Novimed pojawi się mobilny punkt poboru krwi. Co minutę na świecie ktoś potrzebuje transfuzji krwi - przyjdź i podziel się życiem!

Zapisy ruszają tuż po Świętach Wielkanocnych - 7 kwietnia od g. 9:00.

Rejestracja pod numerami: +48 787 010 999 lub +48 692 692 677.

Zadbaj o swoje zdrowie!

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności