Festyn Rodzinny w Żłobku
Wczoraj w Zespole Żłobek i Klub Dziecięcy w Górze odbyły się obchody Dnia Rodzinnego pod hasłem „Z miłości do rodziny”, które zgromadziły żłobkowiczów oraz ich najbliższych, grono pedagogiczne oraz zaproszonych gości, w tym Burmistrza Góry Tadeusza Juskę oraz Przewodniczącego Rady Miejskiej Góry Macieja Liśkiewicza.
Festyn rozpoczął się od części artystycznej, przygotowanej przez dzieci uczęszczające do Żłobka i Klubu Dziecięcego oraz zaprzyjaźnionego Przedszkola Publicznego nr 3 w Górze.
Piękna, słoneczna pogoda, mnóstwo atrakcji, pyszny poczęstunek – to wszystko czekało na osoby zgromadzone na placu zabaw przy ul. Piastów. W trakcie festynu odbyła się loteria fantowa oraz przeprowadzano licytacje atrakcyjnych nagród. Na dzieci czekały także specjalnie przygotowane stanowiska, na których mogły zrobić tatuaże, złowić rybkę lub namalować prawdziwe dzieło sztuki. Panowała radosna, rodzinna i ciepła atmosfera, pełna zabawy i uśmiechu.
