Góra NIE śmieci!
Zachęcamy wszystkich mieszkańców do udziału w akcji "Góra NIE śmieci”, która odbędzie się w sobotę 25 kwietnia.
Zbiórka o godzinie 10:00 na parkingu przy Urzędzie Miasta i Gminy w Górze, przy ul. Adama Mickiewicza 1.
Organizatorzy zapewniają uczestnikom rękawiczki oraz worki na śmieci.
Po zakończeniu akcji uczestnicy będą mogli spotkać się przy ognisku na Strzelnicy Myśliwskiej w Górze przy ul. Sosnowej.
- Patronat Honorowy Burmistrza Góry Tadeusza Juski
- Organizatorzy: Adam Chmiel Radny Gminy Góra oraz TEKOM Sp. z o.o. Technika Komunalna Góra
- Partnerzy: Nadleśnictwo Góra Śląska, TRAVEL FOX Paweł Lis, Stowarzyszenie Kół Łowieckich DUBLET, Koło Łowieckie BAŻANT, Biblioteka Miejska w Górze

