Kolejny etap prac przy przebudowie świetlicy w Grabownie
Dziś w gabinecie Burmistrza Góry Tadeusza Juski podpisano umowę na wykonanie robót budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Przebudowa świetlicy wiejskiej w m. Grabowno”. Wykonawcą została Firma Remontowo-Budowlana Henryk Jadłoś z Zielonej Góry.
Prace przy kolejnym etapie przebudowy budynku świetlicy polegać będą na: wykonaniu zadaszenia z drewna nad wejściem, pokryciu zadaszenia dachówką karpiówką, montażu rynien, wykonaniu ścian oddzielenia pożarowego na parterze oraz strychu.
Termin realizacji prac to 90 dni od podpisania umowy. Wartość robót wynosi 66 420,00 zł.

