Urząd Miasta i Gminy w Górze

Jasełka w Sławęcicach

W sobotę 7 grudnia dzieci z sołectw Sławęcice, Brzeżany i Glinka wspólnie przedstawiły Jasełka, które wprowadziły wszystkich zaproszonych gości w świąteczny klimat.

W spotkaniu udział wzięli: Burmistrz Góry Tadeusz Juska, Starosta Górowski Kazimierz Bogucki, Zastępca Burmistrza Góry Piotr Iskra, Wicestarosta Górowski Ryszard Wawer, Radni Rady Miejskiej Góry Urszula Ćwikła i Adam Chmiel, sołtyski Justyna Michalska, Małgorzata Matyla i Teresa Zychal oraz mieszkańcy.

Dzieci, wśród pięknej scenografii, wykonały najpopularniejsze kolędy oraz opowiedziały historię narodzin Jezusa.

Burmistrz Góry Tadeusz Juska podziękował za zaproszenie i pogratulował dzieciom oraz opiekunom przygotowania występu, który pozwolił na wspólne celebrowanie czasu oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności