Jasełka w Sławęcicach
W sobotę 7 grudnia dzieci z sołectw Sławęcice, Brzeżany i Glinka wspólnie przedstawiły Jasełka, które wprowadziły wszystkich zaproszonych gości w świąteczny klimat.
W spotkaniu udział wzięli: Burmistrz Góry Tadeusz Juska, Starosta Górowski Kazimierz Bogucki, Zastępca Burmistrza Góry Piotr Iskra, Wicestarosta Górowski Ryszard Wawer, Radni Rady Miejskiej Góry Urszula Ćwikła i Adam Chmiel, sołtyski Justyna Michalska, Małgorzata Matyla i Teresa Zychal oraz mieszkańcy.
Dzieci, wśród pięknej scenografii, wykonały najpopularniejsze kolędy oraz opowiedziały historię narodzin Jezusa.
Burmistrz Góry Tadeusz Juska podziękował za zaproszenie i pogratulował dzieciom oraz opiekunom przygotowania występu, który pozwolił na wspólne celebrowanie czasu oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia.
