III Memoriał im. Jacka Zakaszewskiego
W sobotę 7 grudnia w hali Arkadia w Górze odbywał się turniej piłkarski III Memoriał im. Jacka Zakaszewskiego. W imprezie udział wzięło 11 zespołów.
Ola Zakaszewska – córka Jacka Zakaszewskiego do otwarcia zawodów zaprosiła: Burmistrza Góry Tadeusza Juskę, Starostę Górowskiego Kazimierza Boguckiego, Zastępcę Burmistrza Góry Piotra Iskrę oraz Wicestarostę Górowskiego Ryszarda Wawera.
Zawody wygrała drużyna Straży Pożarnej z Rawicza, drugie miejsce wywalczyli "Posłowie", a trzecie Pogoń Góra. Najlepszym bramkarzem zawodów okazał się Arkadiusz Gawlik. Najlepszym zawodnikiem turnieju Bartosz Bicz, a królem strzelców został Adam Spychalski.
Zawody swym wspaniałym występem uświetniła górowska grupa artystyczna z OKF. Podczas memoriału trwała także akcja charytatywna Stowarzyszenia „Gramy dla”, podczas której zbierane były środki finansowe dla Igora Różańskiego.
Partnerami turnieju byli: Gmina Góra, Powiat Górowski, MKS Pogoń Góra, Bistro Galimatias oraz Życie Powiatu Górowskiego.


