Urząd Miasta i Gminy w Górze

LXXI sesja Rady Miejskiej Góry

W sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Górze odbyła się dziś LXXI sesja Rady Miejskiej Góry zwołana na wniosek Burmistrza Góry. Obrady prowadził Wiceprzewodniczący RM Zygmunt Iciek.

W sesji udział brało 11 Radnych a także Burmistrz Góry Irena Krzyszkiewicz, Zastępca Burmistrza Góry Magdalena Głuszko, Sekretarz Miasta i Gminy Góra Tadeusz Otto, Skarbnik Miasta i Gminy Góra Marek Balowski, Naczelnik Wydziału Planowania i Realizacji Inwestycji Piotr Głowacki oraz Kierownik Biura Obsługi Organów Gminy Anna Hasiów.

Podczas sesji podjęto dwie uchwały - uchwałę zmieniającą uchwałę budżetową Gminy Góra na rok 2024 oraz uchwałę w sprawie powołania zespołu opiniującego kandydatów na ławników sądowych.

 

Po wyczerpaniu porządku obrad przewodniczący zamknął posiedzenie.

Galeria zdjęć

DSC_7462 DSC_7468 DSC_7476 DSC_7479 DSC_7486 DSC_7488 DSC_7491 DSC_7500 DSC_7501 DSC_7504
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności