Nie żyje Jerzy Kubicki
Z niedowierzaniem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Ś.P. Jerzego Kubickiego
Zawodowo związany był z Komendą Powiatową Policji w Górze.
Jako funkcjonariusz Policji pełnił służbę w latach 1991 – 2019.
Społecznie natomiast udzielał się w pracy na rzecz samorządu Gminy Góra.
Był radnym Gminy Góra w trzech kolejnych kadencjach od 2008 do 2018 roku
Zawsze pozytywnie nastawiony, pogodny, pełen energii i zapału.
Otwarty na drugiego człowieka, a w kontaktach ciepły i życzliwy.
Nie dało się go nie lubić.
Wprowadzał zawsze dobrą atmosferę.
Niezwykle entuzjastycznie nastawiony do życia
i przekazujący tą dobrą energię innym.
Takim go zapamiętamy.
Rodzinie oraz bliskim zmarłego składamy wyrazy współczucia.
Burmistrz Góry Tadeusz Juska
Przewodniczący Rady Miejskiej Góry Maciej Liśkiewicz
Radni Gminy Góra
Pracownicy Urzędu Miasta i Gminy w Górze
Sołtysi Sołectw Gminy Góra
