Urząd Miasta i Gminy w Górze

Nie żyje Jerzy Kubicki

Z niedowierzaniem przyjęliśmy wiadomość o śmierci

 

Ś.P. Jerzego Kubickiego

 

Zawodowo związany był z Komendą Powiatową Policji w Górze.

Jako funkcjonariusz Policji pełnił służbę w latach 1991 – 2019.

 Społecznie natomiast udzielał się w pracy na rzecz samorządu Gminy Góra.  

Był radnym Gminy Góra w trzech kolejnych kadencjach od 2008 do 2018 roku

Zawsze pozytywnie nastawiony, pogodny, pełen energii i zapału.

Otwarty na drugiego człowieka, a w kontaktach ciepły i życzliwy.

Nie dało się go nie lubić.

Wprowadzał zawsze dobrą atmosferę.

Niezwykle entuzjastycznie nastawiony do życia

i przekazujący tą dobrą energię innym.

Takim go zapamiętamy.

 

Rodzinie oraz bliskim zmarłego składamy wyrazy współczucia.

 

Burmistrz Góry Tadeusz Juska

Przewodniczący Rady Miejskiej Góry Maciej Liśkiewicz

Radni Gminy Góra

Pracownicy Urzędu Miasta i Gminy w Górze

Sołtysi Sołectw Gminy Góra

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności