Za nami 34. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
W minioną niedzielę 25 stycznia WOŚP zagrał po raz kolejny! Cel tegorocznej edycji to „Diagnostyka i leczenie chorób przewodu pokarmowego u najmłodszych pacjentów”. Dzięki zaangażowaniu mieszkańców, wolontariuszy udało się stworzyć wyjątkowe wydarzenie pełne radości oraz wspólnego działania na rzecz potrzebujących.
Sztab Domu Kultury w Górze zebrał kwotę 79 605,26 zł! Mieszkańcy pokazali wielkie serca. Finał to nie tylko okazja do wsparcia szczytnego celu, ale również wspólnego spędzania czasu.
Na terenie gminy kwestowali wolontariusze, których można było spotkać w przestrzeni publicznej. Tegoroczny WOŚP to m.in. charytatywna 400-tka na stadionie miejskim OKF, występy artystyczne w Domu Kultury oraz licytacje. Nie zabrakło również lokalnych inicjatyw i darczyńców, którzy wsparli akcje.
Tegoroczny finał po raz kolejny udowodnił jak wielką siłę ma współpraca oraz zaangażowanie lokalnej społeczności.
Dziękujemy za energię, poświęcony czas oraz nieocenioną pracę wszystkim, którzy dołożyli swoją cegiełkę do tego sukcesu. Gratulujemy wyniku tegorocznego Finału WOŚP!
Zdjęcia: Dom Kultury w Górze

