Urząd Miasta i Gminy w Górze

Pożegnanie Starszaków w PP1

Pożegnanie Starszaków "Przedszkola czas już minął  nam..." tymi słowami dzieci z grup Słoneczka, Jagódki i Misie żegnały  przedszkole.

22 czerwca w Przedszkolu Publicznym Nr 1 miało miejsce zakończenie roku szkolnego oraz pożegnanie dzieci sześcioletnich. Uroczystości rozpoczęły się od wystąpienia Pani dyrektor Aleksandry Pacholskiej, która przywitała zgromadzonych na uroczystości rodziców, przedszkolaków, pracowników przedszkola oraz zaproszonych gości. Odbyły się występy naszych małych artystów, a całość uświetnił uroczysty polonez w wykonaniu dzieci z grupy Jagódki. Po występach nie zabrakło podziękowań od dzieci dla ich cudownych Pań oraz słodkiego poczęstunku.

Galeria zdjęć

1687868383101 1687868383115 1687868383130 1687868383146 1687868383163 1687868383178 1687868383196 1687868383213 1687868383231 1687868383249 1687868383270 1687868383286 1687868383302 1687868383316 1687868383330 1687868383349
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności