Spartakiada Przedszkolna
W czerwcu po raz kolejny odbyła się Spartakiada Przedszkolna.
Dzieci wraz z nauczycielami uczestniczyły w wielu ciekawych, sportowych konkurencjach. Pogoda dopisała, więc już od samego rana było słychać głośny doping, oklaski i wesołe okrzyki. Dzieci, z podziałem na grupy wiekowe próbowały swoich sił w „skokach przez kałużę”, biegach z piłeczką na łyżce i „sadzeniu ziemniaków”. Po zakończonym turnieju dzieci otrzymały zasłużone nagrody dla każdej grupy i dyplomy dla grup oraz medale dla każdego uczestnika. Nie zabrakło także słodkiego poczęstunku dla małych sportowców.

