Pożegnanie Starszaków w PP1
Pożegnanie Starszaków "Przedszkola czas już minął nam..." tymi słowami dzieci z grup Słoneczka, Jagódki i Misie żegnały przedszkole.
22 czerwca w Przedszkolu Publicznym Nr 1 miało miejsce zakończenie roku szkolnego oraz pożegnanie dzieci sześcioletnich. Uroczystości rozpoczęły się od wystąpienia Pani dyrektor Aleksandry Pacholskiej, która przywitała zgromadzonych na uroczystości rodziców, przedszkolaków, pracowników przedszkola oraz zaproszonych gości. Odbyły się występy naszych małych artystów, a całość uświetnił uroczysty polonez w wykonaniu dzieci z grupy Jagódki. Po występach nie zabrakło podziękowań od dzieci dla ich cudownych Pań oraz słodkiego poczęstunku.

