Urząd Miasta i Gminy w Górze

PP1: Święto Niepodległości

"Szkoła do hymnu"

10 listopada obchodziliśmy w naszym przedszkolu Święto Niepodległości. W tym dniu dzieci wykonywały kotyliony i flagi w barwach ojczystych oraz poznawały historię związaną ze Świętem Niepodległości. Utrwalały wiadomości na temat symboli narodowych, zabytków charakterystycznych dla wybranych miast i postaci  historycznych zasłużonych dla naszej ojczyzny. Podsumowaniem obchodów Święta Niepodległości był udział wszystkich pracowników placówki razem z przedszkolakami w akcji "Szkoła Pamięta", w ramach której wspólnie odśpiewaliśmy hymn na dziedzińcu przedszkolnym. Głównym celem świętowania było pielęgnowanie miłości i przywiązania do kraju ojczystego, jego kultury i historii. Dzięki uczestnictwu w tego typu uroczystościach  przedszkolaki od najmłodszych lat kształtują pozytywne postawy i uczucia patriotyczne.

Galeria zdjęć

PP1: Święto Niepodległości 8 PP1: Święto Niepodległości 7 PP1: Święto Niepodległości 6 PP1: Święto Niepodległości 5 PP1: Święto Niepodległości 4 PP1: Święto Niepodległości 3 PP1: Święto Niepodległości 2 PP1: Święto Niepodległości 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności