PP3: Spotkanie ze strażakami OSP Stara Góra
Dnia 11 maja w Przedszkolu Publicznym nr 3 im. „Jasia i Małgosi” w Górze gościliśmy strażaków Ochotniczej Straży Pożarnej ze Starej Góry. Podczas spotkania dzieci dowiedziały się, że praca strażaka polega nie tylko na gaszeniu pożarów, ale również na udzielaniu pomocy i zapewnieniu bezpieczeństwa ludziom w różnych sytuacjach. Przedszkolaki utrwaliły numery alarmowe i dowiedziały się, w jakich okolicznościach należy je używać. Strażacy zaprezentowali dzieciom sprzęt i wyposażenie specjalistycznego wozu. Dzieci z bliska podziwiały oprzyrządowanie jakim dysponują strażacy podczas swojej ciężkiej i odpowiedzialnej pracy.
Dziękujemy naszym gościom za przybycie i atrakcyjne zajęcia. Życzymy wszystkim wielu sukcesów doceniając trud i poświęcenie.
