Urząd Miasta i Gminy w Górze

Radosny Dzień Dziecka w SP1

1 czerwca w Szkole Podstawowej nr 1 przy ul. Konopnickiej w Górze odbył się festyn z okazji Dnia Dziecka. Wydarzenie zgromadziło uczniów, rodziców, nauczycieli placówki oraz zaproszonych gości, w tym Zastępcę Burmistrza Góry Krzysztofa Olejarnika oraz Naczelnika Wydziału Ochrony Środowiska Magdalenę Głuszko.

Wszystkich zebranych przywitała Dyrektor Szkoły Aneta Zmuda, która w swoim przemówieniu podkreśliła znaczenie tego wyjątkowego święta, podziękowała osobom oraz instytucjom zaangażowanym w organizację festynu oraz życzyła udanej zabawy. Do życzeń dołączył Zastępca Burmistrza, który częstował dzieci i młodzież cukierkami.

Na uczestników czekało mnóstwo atrakcji! Dzieci pod czujnym okiem opiekunów przygotowały wspaniałe występy. Ogromnym zainteresowaniem cieszył się dmuchaniec, a harcerze oraz stażacy OSP Osetno prowadzili zajęcia z zakresu pierwszej pomocy. Nie zabrakło także różnorodnych stoisk, m.in. z tatuażami, domowymi wypiekami oraz fantami, które przyciągały zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Spotkanie było także okazją do przekazania szkole roślin do zakątka dla zapylaczy w ramach obchodów Światowego Dnia Pszczół.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności