Urząd Miasta i Gminy w Górze

SP1: DZIEŃ ZIEMI W KLASACH I-III

22 kwietnia uczniowie klas I-III obchodzili "Dzień Ziemi", ubierając się symbolicznie w jej kolory. Każda wychowawczyni przeprowadziła zajęcia ekologiczne związane z ochroną naszej planety. Następnie każda klasa uczestniczyła w akcji przyrodniczo-społecznej tj. VII edycji #SprzątamyDlaPolski, Dziękujemy pracownikom Wydziału Ochrony Środowiska Urzędu Miasta i Gminy w Górze,  za podarowanie dzieciom worków i rękawiczek, dzięki czemu mogły bezpiecznie porządkować najbliższe parki i uliczki wokół szkoły. Każdej klasie udało się zebrać parę worków odpadów, dzięki czemu przyczynili się do poprawy czystości wokół naszej szkoły i miasta????

Mały Samorząd Uczniowski wraz z wychowawcami klas I-III

Galeria zdjęć

Zdjecie1 Zdjecie2 Zdjecie3 Zdjecie4
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności