Urząd Miasta i Gminy w Górze

SP1: WYCIECZKA DO ZATOKI PRZYGÓD W RYDZYNIE

SP1: WYCIECZKA DO ZATOKI PRZYGÓD W RYDZYNIE

Naturalną potrzebą dzieci w klasach młodszych jest potrzeba ruchu i zabawy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich uczniów, którzy w ostatnim czasie aktywnie brali udział w różnych konkursach, 29 kwietnia klasy III a i III d oraz z wychowawczyniami wybrały się na wycieczkę do sali zabaw Centrum Kreatywnej Zabawy „Zatoka Przygód” w Rydzynie. Celem naszej wycieczki było przede wszystkim rozwijanie motoryki dużej i małej trzecioklasistów oraz stworzenie możliwości radosnego spędzania czasu wolnego. Trzy godziny zabawy w sali, w której znajdowały się różnorodne przeszkody i miejsca do aktywności, minęły nam bardzo szybko. Ponadto klasy III a i III d wzięły udział w warsztatach laserowych (tj. laserowy labirynt i strzelnica). Dzieci były zachwycone tym miejscem, a uśmiech z ich twarzy nie znikał. Na zakończenie wycieczki obowiązkowym punktem programu była klasowa fotka i smaczny posiłek (tościki). Był to wspaniały wiosenny dzień - pełen atrakcji, sportu i zabawy!

A. Chawchunowicz-Rudzińska, R. Szuper

Galeria zdjęć

Zdjecie1 Zdjecie2 Zdjecie3 Zdjecie4
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności