SP3: Niech nam żyje Niepodległa
W 104. rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości we wszystkich placówkach oświatowych odbywały się spotkania, apele i inne występy artystyczne. W SP 3 w Górze w klasach młodszych za przygotowanie tej jakże ważnej części artystycznej odpowiedzialne były panie Wioleta Leśniak i Jolanta Wilkosz. One to wraz ze swoimi wychowankami z klas trzecich przygotowały montaż słowno – muzyczny. Uczniowie we wspaniały sposób zaprezentowali młodszej grupie wiekowej niezwykłą lekcję historii i patriotyzmu. Podczas występu nie zabrakło naszego narodowego tańca – Poloneza oraz tańca z flagami. Uroczystość swoją obecnością uświetniły też panie dyrektorki n szkoły p. Mariola Szurynowska oraz p. Anita Heinze – Kasprzak. Po przedstawieniu każda z klas pozowała też do pamiątkowego zdjęcia wykonanego na tle „patriotycznej ścianki”. Występ ten dzień wcześniej mieli okazję obejrzeć rodzice i najbliżsi małych artystów. Dziękujemy serdecznie rodzicom za pomoc w przygotowaniu swoich pociech do występów.
