Urząd Miasta i Gminy w Górze

SP3: Pamiętamy o seniorach

W piątek, 3 lutego, drugoklasiści ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Górze złożyli wizytę seniorom korzystającym ze wsparcia w Ośrodka Dziennego Pobytu Osób Starszych. Dzieci zaprezentowały przygotowany przez nauczycielki program artystyczny z okazji Dnia Babci i Dziadka. Oprócz tego każdy pensjonariusz otrzymał przygotowaną kartkę z życzeniami. W zamian drugoklasiści nagrodzeni zostali gromkimi brawami i otrzymali słodki poczęstunek. Występy małych dzieci wywołały wśród osób starszych radość, wzruszenie, a u niektórych nawet kręcącą się w oku łezkę. Po spotkaniu z seniorami uczniowie udali się na krótki relaks do Sali sensorycznej, gdzie mieli okazję wyciszyć się, posłuchać muzyki relaksacyjnej oraz poprawić swoje samopoczucie dzięki grze różnobarwnych świateł.

Galeria zdjęć

SP3: Pamiętamy o seniorach 12 SP3: Pamiętamy o seniorach 11 SP3: Pamiętamy o seniorach 10 SP3: Pamiętamy o seniorach 9 SP3: Pamiętamy o seniorach 8 SP3: Pamiętamy o seniorach 7 SP3: Pamiętamy o seniorach 6 SP3: Pamiętamy o seniorach 5 SP3: Pamiętamy o seniorach 4 SP3: Pamiętamy o seniorach 3 SP3: Pamiętamy o seniorach 2 SP3: Pamiętamy o seniorach 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności