Urząd Miasta i Gminy w Górze

Spotkanie samorządowców z Wojewodą Dolnośląskim

W dniu 13 czerwca 2022 r. Burmistrz Góry Irena Krzyszkiewicz wspólnie z Kierownik Biura Zarządzania Kryzysowego i Obrony Cywilnej Katarzyną Sadowską wzięły udział w spotkaniu samorządowców z Wojewodą Dolnośląskim Jarosławem Obremskim, które odbyło się w Starostwie Powiatowym w Wołowie. W spotkaniu udział wzięli także: Starosta Górowski Urszula Szmydyńska, Wójt Gminy Jemielno Anita Sierpowska oraz Sekretarz Gminy Niechlów Danuta Nuckowska-Ciulak i Kieronik OPS w Wąsoszu Lucyna Ciszewska.

Tematem spotkania była przede wszystkim obecność uchodźców wojennych z Ukrainy na terenie Dolnego Śląska. Poruszano kwestie związane z aktywizacją zawodową obywateli Ukrainy, edukacją oraz integracją z mieszkańcami.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności