Urząd Miasta i Gminy w Górze

Spotkanie z kolarzem Czesławem Langiem

Burmistrz Góry Irena Krzyszkiewicz gościła dziś w Urzędzie Miasta i Gminy w Górze polskiego kolarza, wicemistrza olimpijskiego i dwukrotnego medalistę szosowych mistrzostw świata, a obecnie organizatora Tour de Pologne – Czesława Langa.

Spotkanie dotyczyło organizacji przyszłorocznej premii lotnej Tour de Pologne na terenie naszej gminy Góra.

Galeria zdjęć

Spotkanie z kolarzem Czesławem Langiem 2 Spotkanie z kolarzem Czesławem Langiem 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności