Urząd Miasta i Gminy w Górze

Podsumowanie konkursów PCDNiPP-P w Górze

Dziś Burmistrz Góry Tadeusz Juska wraz z  Naczelnikiem Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu Izabelą Baranowską wzięli udział w podsumowaniu konkursów, organizowanych przez Powiatowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną w Górze.

Podczas uroczystości wręczono nagrody i pamiątkowe dyplomy. Słowa uznania oraz głębokie podziękowania skierowano w stronę nauczycieli, pedagogów i opiekunów.

Konkursy organizowane przez PCDNiPP-P od lat cieszą się ogromnym zainteresowaniem, stanowiąc dla uczniów idealną przestrzeń do rozwijania skrzydeł, odkrywania własnych możliwości oraz zdrowej rywalizacji, a dzisiejsze wydarzenie to dowód na to, jak wielki potencjał drzemie w młodym pokoleniu.

Wszystkim nagrodzonym laureatom gratulujemy dotychczasowych osiągnięć i życzymy niesłabnącego zapału oraz kolejnych sukcesów!

Galeria zdjęć

DSC_1182 DSC_1191 DSC_1205 DSC_1221 DSC_1237 DSC_1245 DSC_1248 DSC_1302 DSC_1311 DSC_1354 DSC_1376 DSC_1388 DSC_1425 DSC_1445 DSC_0851 DSC_0858 DSC_0886 DSC_0898 DSC_0944 DSC_0966 DSC_0997 DSC_1016 DSC_1027 DSC_1042 DSC_1061 DSC_1075 DSC_1101 DSC_1104 DSC_1113 DSC_1125 DSC_1128 DSC_1139 DSC_1142 DSC_1157
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności