Urząd Miasta i Gminy w Górze

Świętujemy Mikołajki!

Zgodnie z tradycją, 6 grudnia na rynku w Górze odbyło się spotkanie z Mikołajem oraz uroczyste włączenie iluminacji na choince.

Centrum naszego miasteczka wypełniło się pięknymi zapachami regionalnych potraw, ciasta oraz gorących napojów, a sekcja wokalna Domu Kultury w Górze pod opieką Agaty Śliwińskiej muzycznie wprowadziła wszystkich w świąteczny klimat. 

Ten mikołajkowy czas był pełen uśmiechów oraz radości, szczególnie wśród najmłodszych mieszkańców, którzy mieli okazję osobiście spotkać Świętego Mikołaja oraz Panie Mikołajki i otrzymać słodki upominek.

Burmistrz Góry Tadeusz Juska złożył wszystkim życzenia Mikołajkowe oraz zaprosił do wspólnego świętowania w blasku pięknej choinki, która przez najbliższe tygodnie rozświetli rynek.

Wesołych Mikołajek!

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności